Szkolenia wewnętrzne interLAN

Natalia Młyńczak
06 września 2019

Poza wspólnym udziałem w prelekcjach, intensywnie pracowaliśmy w grupach – wymiana wiedzy, warsztaty tematyczne i dyskusje nad aktualnymi i przyszłymi projektami. Ostatni dzień szkoleń zaczął się wykładem prof. UAM dr. hab. Macieja Błaszaka, który inspirował do tego, by wyniki badań naukowych nad mózgiem wykorzystywać w codziennej pracy, do ulepszania procesu transferu wiedzy oraz w rozwoju osobistym. Ostatnie wspólne popołudnie przyniosło wyczekiwaną część integracyjną naszego spotkania. Zdobywszy zawodowe szlify, mogliśmy oddać się zabawie. Na początek tenis i squash. Potem fantastyczny team building naszpikowany pozytywnymi emocjami. Motywem przewodnim był wyścig F1 na samodzielnie zmontowanych bolidach, w którym wyprzedzaliśmy się m.in. w kreatywności. Przyszedł też czas na świętowanie. Wyśmienitym pretekstem były firmowe rocznice – jubileusze: 20- i 10-lecia pracy naszych kolegów. Doskonałe nastroje i dobra atmosfera towarzyszyły nam do końca spotkania.

Wróć do listy wpisów

    Chcesz wiedzieć więcej?
    Zadaj nam dowolne pytanie. Wypełnij formularz, by skontaktować się z jednym z naszych specjalistów
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności.
    Administratorem danych osobowych jest Interlan sp.z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kłosowej 6. Będziemy przetwarzali Twoje dane osobowe w celu udzielenia odpowiedzi/prowadzenia korespondencji w związku z przesłanym zapytanie w ramach formularza kontaktowego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności .*