Referencje
Galan_Logistics_logo

Istotnym argumentem przemawiającym za nawiązaniem współpracy z firmą InterLAN jest dbałość o systematyczny rozwój oprogramowania. Przeprowadzone wdrożenia przebiegają zgodnie ze zdefiniowanymi wcześniej, w ramach analizy, potrzebami.

„Galan Logistics Sp. z o.o. korzysta z programu interLAN SPEED niemalże od samego początku funkcjonowania firmy. Program jest intuicyjny i łatwy w obsłudze dla użytkownika. Ponadto spełnia on wszystkie nasze oczekiwania. Rozwiązanie oferowane przez interLAN dostarcza wymagane funkcjonalności, które cechuje elastyczność oraz dostosowanie do specyficznych potrzeb naszej firmy.

Istotnym argumentem przemawiającym za nawiązywaniem współpracy z Firmą interLAN jest dbałość o systematyczny rozwój oprogramowania, jak też zapewniania zgodności z obowiązującymi przepisami, co jest niezmiernie ważne w naszej branży. Przeprowadzane wdrożenia zawsze przebiegają zgodnie ze zdefiniowanymi wcześniej, w ramach analizy potrzebami. Sprawnie przeprowadzone zostają szkolenia, a dostępny w ofercie system audytów pozwala w znacznym stopniu usprawnić działające już w firmie procesy.

System wsparcia serwisowego oprogramowania działa szybko i sprawnie. Taka współpraca to czysta przyjemność. Z ogromną przyjemnością rekomenduję Firmę interLAN Sp. z o.o. Sp. k. wszystkim przedsiębiorstwom i instytucjom, chcącym wdrożyć oprogramowanie spedycyjnej i logistycznej klasy TMS interLAN SPEED.”

Tomasz Sobel

Menedżer ds. rozwoju, GALAN Logistics

Protek_logo

Moduł Dyspozytor obejmujący czytelny grafik powiązany z programem SPEED, mapą i systemem telematycznym, wykorzystujący mechanizmy ETA, kontrolę korytarza trasy i dane tacho pozwala naszej firmie podnieść efektywność przez optymalne wykorzystanie dostępnych zasobów.

„Nasza współpraca z firmą InterLAN trwa nieprzerwanie od 2007 roku. W jej ramach wykorzystujemy program SPEED w małej firmie świadczącej usługi międzynarodowego transportu drogowego oraz remontowo-budowlane. Używany jest on do obsługi wszelkich procesów związanych z realizacją zleceń przewozowych począwszy od ofert, poprzez przyjęcie zlecenia i jego realizację oraz fakturowanie, aż po automatyczne monitorowanie płatności.

Dzięki szczegółowej lub ogólnej analizie, program SPEED znakomicie wypełnia naszą potrzebę szukania możliwości obniżenia kosztów oraz optymalizacji działań związanych z gospodarowaniem finansami. Jakość naszych usług transportowych znacznie wzrosła po integracji systemu InterLAN SPEED z profesjonalną mapą dla pojazdów ciężarowych oraz zewnętrznym systemem telematycznym. Integracja pozwoliła na wysyłanie kompletnego zlecenia do kierowcy z dokładnym adresem załadunku lub wyładunku wraz ze współrzędnymi GPS oraz otrzymanie informacji zwrotnej o stanie realizacji zdarzenia transportowego.

Realizacja powyższych procesów z jednego miejsca w programie jest nie do przecenienia. Moduł Dyspozytor obejmujący czytelny grafik powiązany z programem SPEED, mapą i systemem telematycznym, wykorzystujący mechanizmy ETA, kontrolę korytarza trasy i dane tacho pozwala naszej firmie podnieść efektywność przez optymalne wykorzystanie dostępnych zasobów. Modułowa budowa, wygodny system licencjonowania oraz elastyczność systemu TMS InterLAN pozwoliły na rozbudowę programu w miarę wzrastających potrzeb a w rezultacie na poprawę jakości funkcjonowania naszej firmy.

Pracownicy działu obsługi klienta, wdrożeń i serwisu InterLAN odznaczają się wysokimi kompetencjami, dużym zaangażowaniem w wykonywane obowiązki, a także wysokim poziomem kultury osobistej. Odpowiadają na nasze często nagłe potrzeby przez co współpraca z firmą InterLAN daje nam poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Przedsiębiorstwom transportowym z pełną odpowiedzialnością pragnę polecić firmę InterLAN jako solidnego i rzetelnego partnera.”

Piotr Pyrc
kempka_logo2018_prostokat

Dzięki możliwościom połączenia z systemami zewnętrznymi, czy też indywidualnymi konfiguracjami oprogramowania oraz w pełni spersonalizowaną automatyzacją procesów program interLAN SPEED jest idealnym narzędziem pracy odpowiadając na potrzeby naszej firmy.

„Przedsiębiorstwa odnoszące sukces posiadają świetną organizację, w której wszelkie działania są skrupulatnie planowane i kalkulowane. Dziś wiemy, że gdyby nie decyzja podjęta wiele lat temu, w kwestii wyboru programu TMS, to zapewne zdecydowanie trudniej byłoby nam znaleźć się dziś w gronie najlepszych firm transportowych na rynku.
Z uwagi na wysoką specjalizację realizowanych przez nas usług bardzo trudno sprostać wszelkim naszym wymaganiom.

Dzięki możliwościom połączenia z systemami zewnętrznymi, czy też indywidualnymi konfiguracjami oprogramowania oraz w pełni spersonalizowaną automatyzacją procesów program interLAN SPEED jest idealnym narzędziem pracy odpowiadając na potrzeby naszej firmy.
Ponadto dzięki nieograniczonym możliwościom analizy wprowadzanych danych, zarządzanie przedsiębiorstwem jest zdecydowanie łatwiejsze, a my jesteśmy w stanie szybko i trafnie podejmować właściwe decyzje.”

Marcin Kempka

Dyrektor Zarządzający w firmie KEMPKA Sp. z o.o.

piomar

To co przekonało nas do systemu interLAN SPEED to przede wszystkim jego ogromne możliwości i relatywnie duża elastyczność, dzięki czemu udało się dopasować program do naszego sposobu pracy. We współpracy z firmą InterLAN doceniamy przede wszystkim ciągłą chęć doskonalenia i rozwijania programu.

„To co przekonało nas do systemu interLAN SPEED to przede wszystkim jego ogromne możliwości i relatywnie duża elastyczność, dzięki czemu udało się dopasować program do naszego sposobu pracy.
Dzięki integracji z systemem telematycznym udało się znacznie usprawnić proces komunikacji między biurem a kierowcą. Nie ma już potrzeby wysyłania SMS-ów z miejscami załadunku czy ważnymi informacjami – wystarczy wprowadzić dane zlecenie do SPEED-a i wszystkie potrzebne dane trafiają do kierowcy po paru kliknięciach myszy.

Ponadto InterLAN SPEED w znacznym stopniu ułatwił nam pozyskiwanie istotnych danych. Potrzebna jest analiza obrotów z Klientem w danym miesiącu? Wystarczy wybrać odpowiedni raport i dane dostępne są od ręki.
We współpracy z firmą InterLAN doceniamy przede wszystkim ciągłą chęć doskonalenia i rozwijania programu oraz elastyczne podejście do naszych potrzeb.”

Krzysztof Żur

Wiceprezes Zarządu w Piomar Sp. z o.o.

spedimex

Możliwość szerokiej parametryzacji systemu interLAN SPEED, wykraczającej poza ramy standardowych aplikacji, pozwala dostosowywać oprogramowanie do bieżących potrzeb i zmieniającego się rynku. W konsekwencji powyższego, nawet najbardziej niestandardowe wymagania stają się możliwymi do realizacji, co korzystnie wpływa na wachlarz oferowanych usług i pozwala integrować system w ramach nowych wdrożeń.

„Wzrost skali działania firmy często staje się pretekstem do dyskusji, czy aktualna forma nadzoru i kontroli procesów jest wystarczająca i nie wymaga usprawnień.
Nie inaczej jest w kwestii zarządzania transportem. Przy osiągnięciu pewnego poziomu, koniecznym staje się posiadanie narzędzi, które w efektywny sposób wpłyną na utrzymanie jakości serwisu, a przy okazji pozwolą poszukać oszczędności wynikających z optymalizacji.
Takim rozwiązaniem jest system SPEED firmy InterLAN.

Możliwość szerokiej parametryzacji, wykraczającej poza ramy standardowych aplikacji, pozwala dostosowywać oprogramowanie do bieżących potrzeb i zmieniającego się rynku.
W konsekwencji powyższego, nawet najbardziej niestandardowe wymagania stają się możliwymi do realizacji, co korzystnie wpływa na wachlarz oferowanych usług i pozwala integrować system w ramach nowych wdrożeń.

Usprawnienie planowania załadunków, kontrola przychodów/kosztów na poziomie symulacji, jak i fakturowania oraz możliwość automatyzacji rozliczeń z podwykonawcami, dopełniają całości.”

Tomasz Radziszewski

Menedżer Departamentu Rozwoju i Wdrożeń, Spedimex Sp. z o.o.

mostava

mSpeed w znacznym stopniu przyspieszył u nas proces wymiany informacji na linii kierowca – system. Aplikacja w czasie rzeczywistym pozwala nam monitorować kolejne etapy realizacji transportu. Daje również możliwość szybkiego raportowania.

mSpeed w znacznym stopniu przyspieszył u nas proces wymiany informacji na linii kierowca – system.
Aplikacja w czasie rzeczywistym pozwala nam monitorować kolejne etapy realizacji transportu. Daje również możliwość szybkiego raportowania.
Mostva, jako firma z branży automotive, dostrzega w mSpeed skuteczne narzędzie upłynniające i standaryzujące stawiane przed nami wyzwania.”

Monika Laskowska-Karasiewicz

Kierownik Rozliczeń, Mostva Sp. z o.o.

logo

System TMS SPEED pozwala nam na pełną obsługę wszystkich procesów operacyjnych związanych z naszą działalnością. Rozwiązanie interLAN jest zintegrowane i elastyczne. Otwartość dostawcy na zmiany oraz dedykowany zespół projektowy sprawiają, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

„PEKAES jest jednym z czołowych operatorów logistyczno-intermodalnych w Polsce. Zajmujemy się kompleksową obsługą łańcucha dostaw. Aby z satysfakcją realizować obraną strategię, potrzebujemy najlepszych rozwiązań informatycznych. System TMS SPEED pozwala nam na pełną obsługę wszystkich procesów operacyjnych związanych z naszą działalnością. Rozwiązanie interLAN jest zintegrowane i elastyczne. Otwartość dostawcy na zmiany oraz dedykowany zespół projektowy sprawiają, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy.”

Marek Kozak

Dyrektor IT, PEKAES Sp. z o.o.

kawczynski_logistics

Ważnym czynnikiem, który pozwolił nam na podjęcie dobrej decyzji w zakresie wyboru systemu TMS było zbudowanie interdyscyplinarnego zespołu, potwierdzenie w praktyce deklaracji dostawcy i partnerskie relacje w kontakcie pomiędzy wszystkimi stronami wdrożenia.

„Ważnym czynnikiem, który pozwolił nam na podjęcie dobrej decyzji w zakresie wyboru systemu TMS było zbudowanie interdyscyplinarnego zespołu, potwierdzenie w praktyce deklaracji dostawcy i partnerskie relacje w kontakcie pomiędzy wszystkimi stronami wdrożenia.”

Łukasz Klóska

Kierownik Działu IT, Kawczyński Logistics

no_limit

Szeroki zakres funkcjonalny, przyjazny interfejs użytkownika oraz możliwość integracji to główne zalety systemu interLAN SPEED. Dużą wartość stanowi dla nas bieżący rozwój oraz dostosowanie oprogramowania do naszych potrzeb wsparte doradztwem ze strony dostawcy.

„Od 2008 roku naszą działalność transportowo-spedycyjną w sferze operacyjnej wspiera system interLAN SPEED. Szeroki zakres funkcjonalny, przyjazny interfejs użytkownika oraz możliwość integracji to główne zalety systemu. Dużą wartość stanowi dla nas bieżący rozwój oraz dostosowanie oprogramowania do naszych potrzeb wsparte doradztwem ze strony dostawcy.”

Jerzy Muniak

Dyrektor Operacyjny, No Limit

SKAT-znak-poziom-R-

Biorąc pod uwagę perspektywę długoletniej współpracy o wyborze zdecydowały kompleksowość rozwiązania oraz duże doświadczenie interLAN.

„Na wybór oprogramowania zawsze należy poświęcić dużo uwagi. Biorąc pod uwagę perspektywę długoletniej współpracy o wyborze zdecydowały kompleksowość rozwiązania oraz duże doświadczenie interLAN.”

Michał Andrószowski

Dyrektor ds. rozwoju, SKAT Transport

gomex

Zastosowanie rozwiązań proponowanych przez interLAN pozwala na zminimalizowanie czasu obsługi zleceń transportowych.

„W zakresie funkcjonalności aplikacji mSpeed – profesjonalna obsługa, profesjonalne podejście do indywidualnych potrzeb klienta. Zastosowanie rozwiązań proponowanych przez interLAN pozwala na zminimalizowanie czasu obsługi zleceń transportowych.”

Joanna Mrowińska

Joanna Mrowińska – Gomex

SCANDINAVIAN_EXPRESS_medium

System SPEED sprostał naszym wymogom – jest specjalizowany, intuicyjny i elastyczny.

„Decydując się na wybór nowego rozwiązania TMS postawiliśmy na doświadczenie dostawcy, multifunkcjonalność systemu oraz jego adaptowalność do zmian związanych z dynamicznym rozwojem naszej firmy. System SPEED sprostał naszym wymogom – jest specjalizowany, intuicyjny i elastyczny.”

Patryk Duks

Wiceprezes Zarządu, Scandinavian Express

alegre

Produkt, który spełnia nasze oczekiwania i nie ogranicza nas w rozwoju. Doświadczenie interLAN – przeszliśmy drogę rozwoju, na której interLAN towarzyszył nam jako zaufany partner, nie dostawca.

„W 2013 r. zakupiliśmy podstawową wersję systemu SPEED. Dziś jest to rdzeń informatyczny naszego biznesu, z którym zintegrowaliśmy systemy ERP, WMS, FMS oraz BPM/Workflow. We współpracy z interLAN ważne są dla nas dwa aspekty. Produkt, który spełnia nasze oczekiwania i nie ogranicza nas w rozwoju. Doświadczenie interLAN – przeszliśmy drogę rozwoju, na której interLAN towarzyszył nam jako zaufany partner, nie dostawca. „

Radosław Bugowski

Dyrektor Finansowy, ALEGRE Logistic

dssmith

InterLAN tworzą ludzie życzliwi, dobrze znający się na swojej pracy i spełniający swą rolę we współpracy z klientem.

„Dzięki wdrożeniu programu SPEED firmy interLAN zyskaliśmy:

  • Szerszą perspektywę spojrzenia na dane, więcej raportów i analiz dostępnych „od ręki”;
  • Sprawniejszą realizację procesu w zakresie rozliczeń faktur;
  • Uszczegółowienie danych na poziomie pojedynczej przesyłki;
  • Bieżąca informację o zrealizowanych dostawach

InterLAN tworzą ludzie życzliwi, dobrze znający się na swojej pracy i spełniający swą rolę we współpracy z klientem.

Ryszard Woźniak

Specjalista ds. Logistyki, DS Smith

peko

Wdrożenie systemu interLAN SPEED dotyczyło wszystkich kluczowych procesów związanych z obsługą spedycji drogowej, morskiej i lotniczej. Jako świadomy swoich potrzeb Klient doceniamy kompleksowość rozwiązania oraz elastyczność dostawcy.

„Wdrożenie systemu interLAN SPEED dotyczyło wszystkich kluczowych procesów związanych z obsługą spedycji drogowej, morskiej i lotniczej. Jako świadomy swoich potrzeb Klient doceniamy kompleksowość rozwiązania oraz elastyczność dostawcy.”

Izabella Kuczyńska

IT Manager, PEKO Spedycja Międzynarodowa

kawczynski_logistics

Ważnym czynnikiem, który pozwolił nam na podjęcie dobrej decyzji w zakresie wyboru systemu TMS było zbudowanie interdyscyplinarnego zespołu, potwierdzenie w praktyce deklaracji dostawcy i partnerskie relacje w kontakcie pomiędzy wszystkimi stronami wdrożenia.

„Ważnym czynnikiem, który pozwolił nam na podjęcie dobrej decyzji w zakresie wyboru systemu TMS było zbudowanie interdyscyplinarnego zespołu, potwierdzenie w praktyce deklaracji dostawcy i partnerskie relacje w kontakcie pomiędzy wszystkimi stronami wdrożenia.”

Łukasz Klóska

Kierownik Działu IT, Kawczyński Logistics

mostava

mSpeed w znacznym stopniu przyspieszył u nas proces wymiany informacji na linii kierowca – system. Aplikacja w czasie rzeczywistym pozwala nam monitorować kolejne etapy realizacji transportu. Daje również możliwość szybkiego raportowania.

mSpeed w znacznym stopniu przyspieszył u nas proces wymiany informacji na linii kierowca – system.
Aplikacja w czasie rzeczywistym pozwala nam monitorować kolejne etapy realizacji transportu. Daje również możliwość szybkiego raportowania.
Mostva, jako firma z branży automotive, dostrzega w mSpeed skuteczne narzędzie upłynniające i standaryzujące stawiane przed nami wyzwania.”

Monika Laskowska-Karasiewicz

Kierownik Rozliczeń, Mostva Sp. z o.o.

no_limit

Szeroki zakres funkcjonalny, przyjazny interfejs użytkownika oraz możliwość integracji to główne zalety systemu interLAN SPEED. Dużą wartość stanowi dla nas bieżący rozwój oraz dostosowanie oprogramowania do naszych potrzeb wsparte doradztwem ze strony dostawcy.

„Od 2008 roku naszą działalność transportowo-spedycyjną w sferze operacyjnej wspiera system interLAN SPEED. Szeroki zakres funkcjonalny, przyjazny interfejs użytkownika oraz możliwość integracji to główne zalety systemu. Dużą wartość stanowi dla nas bieżący rozwój oraz dostosowanie oprogramowania do naszych potrzeb wsparte doradztwem ze strony dostawcy.”

Jerzy Muniak

Dyrektor Operacyjny, No Limit

logo

System TMS SPEED pozwala nam na pełną obsługę wszystkich procesów operacyjnych związanych z naszą działalnością. Rozwiązanie interLAN jest zintegrowane i elastyczne. Otwartość dostawcy na zmiany oraz dedykowany zespół projektowy sprawiają, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

„PEKAES jest jednym z czołowych operatorów logistyczno-intermodalnych w Polsce. Zajmujemy się kompleksową obsługą łańcucha dostaw. Aby z satysfakcją realizować obraną strategię, potrzebujemy najlepszych rozwiązań informatycznych. System TMS SPEED pozwala nam na pełną obsługę wszystkich procesów operacyjnych związanych z naszą działalnością. Rozwiązanie interLAN jest zintegrowane i elastyczne. Otwartość dostawcy na zmiany oraz dedykowany zespół projektowy sprawiają, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy.”

Marek Kozak

Dyrektor IT, PEKAES Sp. z o.o.

piomar

To co przekonało nas do systemu interLAN SPEED to przede wszystkim jego ogromne możliwości i relatywnie duża elastyczność, dzięki czemu udało się dopasować program do naszego sposobu pracy. We współpracy z firmą InterLAN doceniamy przede wszystkim ciągłą chęć doskonalenia i rozwijania programu.

„To co przekonało nas do systemu interLAN SPEED to przede wszystkim jego ogromne możliwości i relatywnie duża elastyczność, dzięki czemu udało się dopasować program do naszego sposobu pracy.
Dzięki integracji z systemem telematycznym udało się znacznie usprawnić proces komunikacji między biurem a kierowcą. Nie ma już potrzeby wysyłania SMS-ów z miejscami załadunku czy ważnymi informacjami – wystarczy wprowadzić dane zlecenie do SPEED-a i wszystkie potrzebne dane trafiają do kierowcy po paru kliknięciach myszy.

Ponadto InterLAN SPEED w znacznym stopniu ułatwił nam pozyskiwanie istotnych danych. Potrzebna jest analiza obrotów z Klientem w danym miesiącu? Wystarczy wybrać odpowiedni raport i dane dostępne są od ręki.
We współpracy z firmą InterLAN doceniamy przede wszystkim ciągłą chęć doskonalenia i rozwijania programu oraz elastyczne podejście do naszych potrzeb.”

Krzysztof Żur

Wiceprezes Zarządu w Piomar Sp. z o.o.

SKAT-znak-poziom-R-

Biorąc pod uwagę perspektywę długoletniej współpracy o wyborze zdecydowały kompleksowość rozwiązania oraz duże doświadczenie interLAN.

„Na wybór oprogramowania zawsze należy poświęcić dużo uwagi. Biorąc pod uwagę perspektywę długoletniej współpracy o wyborze zdecydowały kompleksowość rozwiązania oraz duże doświadczenie interLAN.”

Michał Andrószowski

Dyrektor ds. rozwoju, SKAT Transport

spedimex

Możliwość szerokiej parametryzacji systemu interLAN SPEED, wykraczającej poza ramy standardowych aplikacji, pozwala dostosowywać oprogramowanie do bieżących potrzeb i zmieniającego się rynku. W konsekwencji powyższego, nawet najbardziej niestandardowe wymagania stają się możliwymi do realizacji, co korzystnie wpływa na wachlarz oferowanych usług i pozwala integrować system w ramach nowych wdrożeń.

„Wzrost skali działania firmy często staje się pretekstem do dyskusji, czy aktualna forma nadzoru i kontroli procesów jest wystarczająca i nie wymaga usprawnień.
Nie inaczej jest w kwestii zarządzania transportem. Przy osiągnięciu pewnego poziomu, koniecznym staje się posiadanie narzędzi, które w efektywny sposób wpłyną na utrzymanie jakości serwisu, a przy okazji pozwolą poszukać oszczędności wynikających z optymalizacji.
Takim rozwiązaniem jest system SPEED firmy InterLAN.

Możliwość szerokiej parametryzacji, wykraczającej poza ramy standardowych aplikacji, pozwala dostosowywać oprogramowanie do bieżących potrzeb i zmieniającego się rynku.
W konsekwencji powyższego, nawet najbardziej niestandardowe wymagania stają się możliwymi do realizacji, co korzystnie wpływa na wachlarz oferowanych usług i pozwala integrować system w ramach nowych wdrożeń.

Usprawnienie planowania załadunków, kontrola przychodów/kosztów na poziomie symulacji, jak i fakturowania oraz możliwość automatyzacji rozliczeń z podwykonawcami, dopełniają całości.”

Tomasz Radziszewski

Menedżer Departamentu Rozwoju i Wdrożeń, Spedimex Sp. z o.o.

gomex

Zastosowanie rozwiązań proponowanych przez interLAN pozwala na zminimalizowanie czasu obsługi zleceń transportowych.

„W zakresie funkcjonalności aplikacji mSpeed – profesjonalna obsługa, profesjonalne podejście do indywidualnych potrzeb klienta. Zastosowanie rozwiązań proponowanych przez interLAN pozwala na zminimalizowanie czasu obsługi zleceń transportowych.”

Joanna Mrowińska

Joanna Mrowińska – Gomex

kawczynski_logistics

Ważnym czynnikiem, który pozwolił nam na podjęcie dobrej decyzji w zakresie wyboru systemu TMS było zbudowanie interdyscyplinarnego zespołu, potwierdzenie w praktyce deklaracji dostawcy i partnerskie relacje w kontakcie pomiędzy wszystkimi stronami wdrożenia.

„Ważnym czynnikiem, który pozwolił nam na podjęcie dobrej decyzji w zakresie wyboru systemu TMS było zbudowanie interdyscyplinarnego zespołu, potwierdzenie w praktyce deklaracji dostawcy i partnerskie relacje w kontakcie pomiędzy wszystkimi stronami wdrożenia.”

Łukasz Klóska

Kierownik Działu IT, Kawczyński Logistics

mostava

mSpeed w znacznym stopniu przyspieszył u nas proces wymiany informacji na linii kierowca – system. Aplikacja w czasie rzeczywistym pozwala nam monitorować kolejne etapy realizacji transportu. Daje również możliwość szybkiego raportowania.

mSpeed w znacznym stopniu przyspieszył u nas proces wymiany informacji na linii kierowca – system.
Aplikacja w czasie rzeczywistym pozwala nam monitorować kolejne etapy realizacji transportu. Daje również możliwość szybkiego raportowania.
Mostva, jako firma z branży automotive, dostrzega w mSpeed skuteczne narzędzie upłynniające i standaryzujące stawiane przed nami wyzwania.”

Monika Laskowska-Karasiewicz

Kierownik Rozliczeń, Mostva Sp. z o.o.

no_limit

Szeroki zakres funkcjonalny, przyjazny interfejs użytkownika oraz możliwość integracji to główne zalety systemu interLAN SPEED. Dużą wartość stanowi dla nas bieżący rozwój oraz dostosowanie oprogramowania do naszych potrzeb wsparte doradztwem ze strony dostawcy.

„Od 2008 roku naszą działalność transportowo-spedycyjną w sferze operacyjnej wspiera system interLAN SPEED. Szeroki zakres funkcjonalny, przyjazny interfejs użytkownika oraz możliwość integracji to główne zalety systemu. Dużą wartość stanowi dla nas bieżący rozwój oraz dostosowanie oprogramowania do naszych potrzeb wsparte doradztwem ze strony dostawcy.”

Jerzy Muniak

Dyrektor Operacyjny, No Limit

logo

System TMS SPEED pozwala nam na pełną obsługę wszystkich procesów operacyjnych związanych z naszą działalnością. Rozwiązanie interLAN jest zintegrowane i elastyczne. Otwartość dostawcy na zmiany oraz dedykowany zespół projektowy sprawiają, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

„PEKAES jest jednym z czołowych operatorów logistyczno-intermodalnych w Polsce. Zajmujemy się kompleksową obsługą łańcucha dostaw. Aby z satysfakcją realizować obraną strategię, potrzebujemy najlepszych rozwiązań informatycznych. System TMS SPEED pozwala nam na pełną obsługę wszystkich procesów operacyjnych związanych z naszą działalnością. Rozwiązanie interLAN jest zintegrowane i elastyczne. Otwartość dostawcy na zmiany oraz dedykowany zespół projektowy sprawiają, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy.”

Marek Kozak

Dyrektor IT, PEKAES Sp. z o.o.

piomar

To co przekonało nas do systemu interLAN SPEED to przede wszystkim jego ogromne możliwości i relatywnie duża elastyczność, dzięki czemu udało się dopasować program do naszego sposobu pracy. We współpracy z firmą InterLAN doceniamy przede wszystkim ciągłą chęć doskonalenia i rozwijania programu.

„To co przekonało nas do systemu interLAN SPEED to przede wszystkim jego ogromne możliwości i relatywnie duża elastyczność, dzięki czemu udało się dopasować program do naszego sposobu pracy.
Dzięki integracji z systemem telematycznym udało się znacznie usprawnić proces komunikacji między biurem a kierowcą. Nie ma już potrzeby wysyłania SMS-ów z miejscami załadunku czy ważnymi informacjami – wystarczy wprowadzić dane zlecenie do SPEED-a i wszystkie potrzebne dane trafiają do kierowcy po paru kliknięciach myszy.

Ponadto InterLAN SPEED w znacznym stopniu ułatwił nam pozyskiwanie istotnych danych. Potrzebna jest analiza obrotów z Klientem w danym miesiącu? Wystarczy wybrać odpowiedni raport i dane dostępne są od ręki.
We współpracy z firmą InterLAN doceniamy przede wszystkim ciągłą chęć doskonalenia i rozwijania programu oraz elastyczne podejście do naszych potrzeb.”

Krzysztof Żur

Wiceprezes Zarządu w Piomar Sp. z o.o.

spedimex

Możliwość szerokiej parametryzacji systemu interLAN SPEED, wykraczającej poza ramy standardowych aplikacji, pozwala dostosowywać oprogramowanie do bieżących potrzeb i zmieniającego się rynku. W konsekwencji powyższego, nawet najbardziej niestandardowe wymagania stają się możliwymi do realizacji, co korzystnie wpływa na wachlarz oferowanych usług i pozwala integrować system w ramach nowych wdrożeń.

„Wzrost skali działania firmy często staje się pretekstem do dyskusji, czy aktualna forma nadzoru i kontroli procesów jest wystarczająca i nie wymaga usprawnień.
Nie inaczej jest w kwestii zarządzania transportem. Przy osiągnięciu pewnego poziomu, koniecznym staje się posiadanie narzędzi, które w efektywny sposób wpłyną na utrzymanie jakości serwisu, a przy okazji pozwolą poszukać oszczędności wynikających z optymalizacji.
Takim rozwiązaniem jest system SPEED firmy InterLAN.

Możliwość szerokiej parametryzacji, wykraczającej poza ramy standardowych aplikacji, pozwala dostosowywać oprogramowanie do bieżących potrzeb i zmieniającego się rynku.
W konsekwencji powyższego, nawet najbardziej niestandardowe wymagania stają się możliwymi do realizacji, co korzystnie wpływa na wachlarz oferowanych usług i pozwala integrować system w ramach nowych wdrożeń.

Usprawnienie planowania załadunków, kontrola przychodów/kosztów na poziomie symulacji, jak i fakturowania oraz możliwość automatyzacji rozliczeń z podwykonawcami, dopełniają całości.”

Tomasz Radziszewski

Menedżer Departamentu Rozwoju i Wdrożeń, Spedimex Sp. z o.o.

kawczynski_logistics

Ważnym czynnikiem, który pozwolił nam na podjęcie dobrej decyzji w zakresie wyboru systemu TMS było zbudowanie interdyscyplinarnego zespołu, potwierdzenie w praktyce deklaracji dostawcy i partnerskie relacje w kontakcie pomiędzy wszystkimi stronami wdrożenia.

„Ważnym czynnikiem, który pozwolił nam na podjęcie dobrej decyzji w zakresie wyboru systemu TMS było zbudowanie interdyscyplinarnego zespołu, potwierdzenie w praktyce deklaracji dostawcy i partnerskie relacje w kontakcie pomiędzy wszystkimi stronami wdrożenia.”

Łukasz Klóska

Kierownik Działu IT, Kawczyński Logistics

kempka_logo2018_prostokat

Dzięki możliwościom połączenia z systemami zewnętrznymi, czy też indywidualnymi konfiguracjami oprogramowania oraz w pełni spersonalizowaną automatyzacją procesów program interLAN SPEED jest idealnym narzędziem pracy odpowiadając na potrzeby naszej firmy.

„Przedsiębiorstwa odnoszące sukces posiadają świetną organizację, w której wszelkie działania są skrupulatnie planowane i kalkulowane. Dziś wiemy, że gdyby nie decyzja podjęta wiele lat temu, w kwestii wyboru programu TMS, to zapewne zdecydowanie trudniej byłoby nam znaleźć się dziś w gronie najlepszych firm transportowych na rynku.
Z uwagi na wysoką specjalizację realizowanych przez nas usług bardzo trudno sprostać wszelkim naszym wymaganiom.

Dzięki możliwościom połączenia z systemami zewnętrznymi, czy też indywidualnymi konfiguracjami oprogramowania oraz w pełni spersonalizowaną automatyzacją procesów program interLAN SPEED jest idealnym narzędziem pracy odpowiadając na potrzeby naszej firmy.
Ponadto dzięki nieograniczonym możliwościom analizy wprowadzanych danych, zarządzanie przedsiębiorstwem jest zdecydowanie łatwiejsze, a my jesteśmy w stanie szybko i trafnie podejmować właściwe decyzje.”

Marcin Kempka

Dyrektor Zarządzający w firmie KEMPKA Sp. z o.o.

mostava

mSpeed w znacznym stopniu przyspieszył u nas proces wymiany informacji na linii kierowca – system. Aplikacja w czasie rzeczywistym pozwala nam monitorować kolejne etapy realizacji transportu. Daje również możliwość szybkiego raportowania.

mSpeed w znacznym stopniu przyspieszył u nas proces wymiany informacji na linii kierowca – system.
Aplikacja w czasie rzeczywistym pozwala nam monitorować kolejne etapy realizacji transportu. Daje również możliwość szybkiego raportowania.
Mostva, jako firma z branży automotive, dostrzega w mSpeed skuteczne narzędzie upłynniające i standaryzujące stawiane przed nami wyzwania.”

Monika Laskowska-Karasiewicz

Kierownik Rozliczeń, Mostva Sp. z o.o.

no_limit

Szeroki zakres funkcjonalny, przyjazny interfejs użytkownika oraz możliwość integracji to główne zalety systemu interLAN SPEED. Dużą wartość stanowi dla nas bieżący rozwój oraz dostosowanie oprogramowania do naszych potrzeb wsparte doradztwem ze strony dostawcy.

„Od 2008 roku naszą działalność transportowo-spedycyjną w sferze operacyjnej wspiera system interLAN SPEED. Szeroki zakres funkcjonalny, przyjazny interfejs użytkownika oraz możliwość integracji to główne zalety systemu. Dużą wartość stanowi dla nas bieżący rozwój oraz dostosowanie oprogramowania do naszych potrzeb wsparte doradztwem ze strony dostawcy.”

Jerzy Muniak

Dyrektor Operacyjny, No Limit

logo

System TMS SPEED pozwala nam na pełną obsługę wszystkich procesów operacyjnych związanych z naszą działalnością. Rozwiązanie interLAN jest zintegrowane i elastyczne. Otwartość dostawcy na zmiany oraz dedykowany zespół projektowy sprawiają, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

„PEKAES jest jednym z czołowych operatorów logistyczno-intermodalnych w Polsce. Zajmujemy się kompleksową obsługą łańcucha dostaw. Aby z satysfakcją realizować obraną strategię, potrzebujemy najlepszych rozwiązań informatycznych. System TMS SPEED pozwala nam na pełną obsługę wszystkich procesów operacyjnych związanych z naszą działalnością. Rozwiązanie interLAN jest zintegrowane i elastyczne. Otwartość dostawcy na zmiany oraz dedykowany zespół projektowy sprawiają, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy.”

Marek Kozak

Dyrektor IT, PEKAES Sp. z o.o.

piomar

To co przekonało nas do systemu interLAN SPEED to przede wszystkim jego ogromne możliwości i relatywnie duża elastyczność, dzięki czemu udało się dopasować program do naszego sposobu pracy. We współpracy z firmą InterLAN doceniamy przede wszystkim ciągłą chęć doskonalenia i rozwijania programu.

„To co przekonało nas do systemu interLAN SPEED to przede wszystkim jego ogromne możliwości i relatywnie duża elastyczność, dzięki czemu udało się dopasować program do naszego sposobu pracy.
Dzięki integracji z systemem telematycznym udało się znacznie usprawnić proces komunikacji między biurem a kierowcą. Nie ma już potrzeby wysyłania SMS-ów z miejscami załadunku czy ważnymi informacjami – wystarczy wprowadzić dane zlecenie do SPEED-a i wszystkie potrzebne dane trafiają do kierowcy po paru kliknięciach myszy.

Ponadto InterLAN SPEED w znacznym stopniu ułatwił nam pozyskiwanie istotnych danych. Potrzebna jest analiza obrotów z Klientem w danym miesiącu? Wystarczy wybrać odpowiedni raport i dane dostępne są od ręki.
We współpracy z firmą InterLAN doceniamy przede wszystkim ciągłą chęć doskonalenia i rozwijania programu oraz elastyczne podejście do naszych potrzeb.”

Krzysztof Żur

Wiceprezes Zarządu w Piomar Sp. z o.o.

SCANDINAVIAN_EXPRESS_medium

System SPEED sprostał naszym wymogom – jest specjalizowany, intuicyjny i elastyczny.

„Decydując się na wybór nowego rozwiązania TMS postawiliśmy na doświadczenie dostawcy, multifunkcjonalność systemu oraz jego adaptowalność do zmian związanych z dynamicznym rozwojem naszej firmy. System SPEED sprostał naszym wymogom – jest specjalizowany, intuicyjny i elastyczny.”

Patryk Duks

Wiceprezes Zarządu, Scandinavian Express

spedimex

Możliwość szerokiej parametryzacji systemu interLAN SPEED, wykraczającej poza ramy standardowych aplikacji, pozwala dostosowywać oprogramowanie do bieżących potrzeb i zmieniającego się rynku. W konsekwencji powyższego, nawet najbardziej niestandardowe wymagania stają się możliwymi do realizacji, co korzystnie wpływa na wachlarz oferowanych usług i pozwala integrować system w ramach nowych wdrożeń.

„Wzrost skali działania firmy często staje się pretekstem do dyskusji, czy aktualna forma nadzoru i kontroli procesów jest wystarczająca i nie wymaga usprawnień.
Nie inaczej jest w kwestii zarządzania transportem. Przy osiągnięciu pewnego poziomu, koniecznym staje się posiadanie narzędzi, które w efektywny sposób wpłyną na utrzymanie jakości serwisu, a przy okazji pozwolą poszukać oszczędności wynikających z optymalizacji.
Takim rozwiązaniem jest system SPEED firmy InterLAN.

Możliwość szerokiej parametryzacji, wykraczającej poza ramy standardowych aplikacji, pozwala dostosowywać oprogramowanie do bieżących potrzeb i zmieniającego się rynku.
W konsekwencji powyższego, nawet najbardziej niestandardowe wymagania stają się możliwymi do realizacji, co korzystnie wpływa na wachlarz oferowanych usług i pozwala integrować system w ramach nowych wdrożeń.

Usprawnienie planowania załadunków, kontrola przychodów/kosztów na poziomie symulacji, jak i fakturowania oraz możliwość automatyzacji rozliczeń z podwykonawcami, dopełniają całości.”

Tomasz Radziszewski

Menedżer Departamentu Rozwoju i Wdrożeń, Spedimex Sp. z o.o.

alegre

Produkt, który spełnia nasze oczekiwania i nie ogranicza nas w rozwoju. Doświadczenie interLAN – przeszliśmy drogę rozwoju, na której interLAN towarzyszył nam jako zaufany partner, nie dostawca.

„W 2013 r. zakupiliśmy podstawową wersję systemu SPEED. Dziś jest to rdzeń informatyczny naszego biznesu, z którym zintegrowaliśmy systemy ERP, WMS, FMS oraz BPM/Workflow. We współpracy z interLAN ważne są dla nas dwa aspekty. Produkt, który spełnia nasze oczekiwania i nie ogranicza nas w rozwoju. Doświadczenie interLAN – przeszliśmy drogę rozwoju, na której interLAN towarzyszył nam jako zaufany partner, nie dostawca. „

Radosław Bugowski

Dyrektor Finansowy, ALEGRE Logistic

gomex

Zastosowanie rozwiązań proponowanych przez interLAN pozwala na zminimalizowanie czasu obsługi zleceń transportowych.

„W zakresie funkcjonalności aplikacji mSpeed – profesjonalna obsługa, profesjonalne podejście do indywidualnych potrzeb klienta. Zastosowanie rozwiązań proponowanych przez interLAN pozwala na zminimalizowanie czasu obsługi zleceń transportowych.”

Joanna Mrowińska

Joanna Mrowińska – Gomex

kempka_logo2018_prostokat

Dzięki możliwościom połączenia z systemami zewnętrznymi, czy też indywidualnymi konfiguracjami oprogramowania oraz w pełni spersonalizowaną automatyzacją procesów program interLAN SPEED jest idealnym narzędziem pracy odpowiadając na potrzeby naszej firmy.

„Przedsiębiorstwa odnoszące sukces posiadają świetną organizację, w której wszelkie działania są skrupulatnie planowane i kalkulowane. Dziś wiemy, że gdyby nie decyzja podjęta wiele lat temu, w kwestii wyboru programu TMS, to zapewne zdecydowanie trudniej byłoby nam znaleźć się dziś w gronie najlepszych firm transportowych na rynku.
Z uwagi na wysoką specjalizację realizowanych przez nas usług bardzo trudno sprostać wszelkim naszym wymaganiom.

Dzięki możliwościom połączenia z systemami zewnętrznymi, czy też indywidualnymi konfiguracjami oprogramowania oraz w pełni spersonalizowaną automatyzacją procesów program interLAN SPEED jest idealnym narzędziem pracy odpowiadając na potrzeby naszej firmy.
Ponadto dzięki nieograniczonym możliwościom analizy wprowadzanych danych, zarządzanie przedsiębiorstwem jest zdecydowanie łatwiejsze, a my jesteśmy w stanie szybko i trafnie podejmować właściwe decyzje.”

Marcin Kempka

Dyrektor Zarządzający w firmie KEMPKA Sp. z o.o.

logo

System TMS SPEED pozwala nam na pełną obsługę wszystkich procesów operacyjnych związanych z naszą działalnością. Rozwiązanie interLAN jest zintegrowane i elastyczne. Otwartość dostawcy na zmiany oraz dedykowany zespół projektowy sprawiają, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

„PEKAES jest jednym z czołowych operatorów logistyczno-intermodalnych w Polsce. Zajmujemy się kompleksową obsługą łańcucha dostaw. Aby z satysfakcją realizować obraną strategię, potrzebujemy najlepszych rozwiązań informatycznych. System TMS SPEED pozwala nam na pełną obsługę wszystkich procesów operacyjnych związanych z naszą działalnością. Rozwiązanie interLAN jest zintegrowane i elastyczne. Otwartość dostawcy na zmiany oraz dedykowany zespół projektowy sprawiają, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy.”

Marek Kozak

Dyrektor IT, PEKAES Sp. z o.o.

dssmith

InterLAN tworzą ludzie życzliwi, dobrze znający się na swojej pracy i spełniający swą rolę we współpracy z klientem.

„Dzięki wdrożeniu programu SPEED firmy interLAN zyskaliśmy:

  • Szerszą perspektywę spojrzenia na dane, więcej raportów i analiz dostępnych „od ręki”;
  • Sprawniejszą realizację procesu w zakresie rozliczeń faktur;
  • Uszczegółowienie danych na poziomie pojedynczej przesyłki;
  • Bieżąca informację o zrealizowanych dostawach

InterLAN tworzą ludzie życzliwi, dobrze znający się na swojej pracy i spełniający swą rolę we współpracy z klientem.

Ryszard Woźniak

Specjalista ds. Logistyki, DS Smith

gomex

Zastosowanie rozwiązań proponowanych przez interLAN pozwala na zminimalizowanie czasu obsługi zleceń transportowych.

„W zakresie funkcjonalności aplikacji mSpeed – profesjonalna obsługa, profesjonalne podejście do indywidualnych potrzeb klienta. Zastosowanie rozwiązań proponowanych przez interLAN pozwala na zminimalizowanie czasu obsługi zleceń transportowych.”

Joanna Mrowińska

Joanna Mrowińska – Gomex

gomex

Zastosowanie rozwiązań proponowanych przez interLAN pozwala na zminimalizowanie czasu obsługi zleceń transportowych.

„W zakresie funkcjonalności aplikacji mSpeed – profesjonalna obsługa, profesjonalne podejście do indywidualnych potrzeb klienta. Zastosowanie rozwiązań proponowanych przez interLAN pozwala na zminimalizowanie czasu obsługi zleceń transportowych.”

Joanna Mrowińska

Joanna Mrowińska – Gomex

kempka_logo2018_prostokat

Dzięki możliwościom połączenia z systemami zewnętrznymi, czy też indywidualnymi konfiguracjami oprogramowania oraz w pełni spersonalizowaną automatyzacją procesów program interLAN SPEED jest idealnym narzędziem pracy odpowiadając na potrzeby naszej firmy.

„Przedsiębiorstwa odnoszące sukces posiadają świetną organizację, w której wszelkie działania są skrupulatnie planowane i kalkulowane. Dziś wiemy, że gdyby nie decyzja podjęta wiele lat temu, w kwestii wyboru programu TMS, to zapewne zdecydowanie trudniej byłoby nam znaleźć się dziś w gronie najlepszych firm transportowych na rynku.
Z uwagi na wysoką specjalizację realizowanych przez nas usług bardzo trudno sprostać wszelkim naszym wymaganiom.

Dzięki możliwościom połączenia z systemami zewnętrznymi, czy też indywidualnymi konfiguracjami oprogramowania oraz w pełni spersonalizowaną automatyzacją procesów program interLAN SPEED jest idealnym narzędziem pracy odpowiadając na potrzeby naszej firmy.
Ponadto dzięki nieograniczonym możliwościom analizy wprowadzanych danych, zarządzanie przedsiębiorstwem jest zdecydowanie łatwiejsze, a my jesteśmy w stanie szybko i trafnie podejmować właściwe decyzje.”

Marcin Kempka

Dyrektor Zarządzający w firmie KEMPKA Sp. z o.o.

peko

Wdrożenie systemu interLAN SPEED dotyczyło wszystkich kluczowych procesów związanych z obsługą spedycji drogowej, morskiej i lotniczej. Jako świadomy swoich potrzeb Klient doceniamy kompleksowość rozwiązania oraz elastyczność dostawcy.

„Wdrożenie systemu interLAN SPEED dotyczyło wszystkich kluczowych procesów związanych z obsługą spedycji drogowej, morskiej i lotniczej. Jako świadomy swoich potrzeb Klient doceniamy kompleksowość rozwiązania oraz elastyczność dostawcy.”

Izabella Kuczyńska

IT Manager, PEKO Spedycja Międzynarodowa