Spedycja morska i lotnicza

Spedycja morska i lotnicza

Zapewniamy Ci specjalizowane rozwiązanie do obsługi spedycji morskiej i lotnicznej.
Jeśli jesteś spedytorem specjalizującym się w obsłudze procesów spedycji morskiej i/lub lotniczej, interLAN SPEED jest rozwiązaniem, którego szukasz.
Opis

Dzięki modułowej budowie systemu TMS interLAN SPEED, możesz kupić i korzystać tylko z funkcji, których na danym etapie rozwoju naprawdę potrzebujesz. Gdy podejmiesz decyzję o rozwoju swojego biznesu w obszarze innych gałęzi logistyki transportu, bez trudu znajdziesz w naszej ofercie kolejne moduły dedykowane tej działalności. A jeśli Twoje wymagania są niestandardowe – jesteśmy otwarci i gotowi im sprostać.

Zapoznaj się z możliwościami wszystkich modułów, jakie opracowaliśmy dla Twojego biznesu. Na podstawie wymagań, skali działalności i wielkości Twojej firmy zadecyduj, które będą dla Ciebie optymalne. W kolejnym kroku koniecznie skontaktuj się z nami, by porozmawiać o jak najlepszym rozwiązaniu.

Polecamy Ci następujące moduły systemu interLAN SPEED
product-5 product-5-hover
Spedycja Morska i Lotnicza
Umożliwia wyspecjalizowaną obsługę przewozów morskich i lotniczych.
arrow
product-1 product-1-hover
Spedycja i Transport FTL
Usprawnia obsługę ładunków całopojazdowych i zwiększa efektywność zarządzania flotą pojazdów własnych.
arrow
product-3 product-3-hover
Drobnica
Przyspiesza organizację procesu dostawy z wykorzystaniem magazynów przeładunkowych.
arrow
product-4 product-4-hover
Dystrybucja
Usprawnia logistykę krajową i międzynarodową w przedsiębiorstwie produkcyjnym.
arrow
product-9 product-9-hover
eSPEED
Platforma internetowa służąca do komunikacji użytkowników systemu SPEED z ich otoczeniem biznesowym.
arrow
Kontakt

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Interlan sp.z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kłosowej 6. Będziemy przetwarzali Twoje dane osobowe w celu udzielenia odpowiedzi i prowadzenia korespondencji w związku z przesłanym zapytanie w ramach formularza kontaktowego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności. * _