Sieć drobnicowa

Sieć drobnicowa

Pomożemy Ci usprawnić obsługę procesów w sieci.
Obsługa sieci drobnicowej wymaga doskonałej organizacji i panowania nad skomplikowanym procesem. System interLAN SPEED jest rozwiązaniem, które pomoże Ci w usprawnieniu obsługi przesyłek wraz z powiązanymi usługami, z uwzględnieniem sieci połączeń międzymagazynowych.
Opis

Dzięki modułowej budowie systemu TMS interLAN SPEED, możesz kupić i korzystać tylko z funkcji, których na danym etapie rozwoju naprawdę potrzebujesz. Gdy podejmiesz decyzję o rozwoju swojego biznesu w obszarze innych gałęzi logistyki transportu, bez trudu znajdziesz w naszej ofercie kolejne moduły dedykowane tej działalności. A jeśli Twoje wymagania są niestandardowe – jesteśmy otwarci i gotowi im sprostać.

Zapoznaj się z możliwościami wszystkich modułów, jakie opracowaliśmy dla Twojego biznesu. Na podstawie wymagań, skali działalności i wielkości Twojej firmy zadecyduj, które będą dla Ciebie optymalne. W kolejnym kroku koniecznie skontaktuj się z nami, by porozmawiać o jak najlepszym rozwiązaniu.

Polecamy Ci następujące moduły systemu interLAN SPEED
product-3 product-3-hover
Drobnica
Przyspiesza organizację procesu dostawy z wykorzystaniem magazynów przeładunkowych.
arrow
product-6 product-6-hover
Mapa cyfrowa dla ciężarówek
Ułatwia planowanie i wyznaczanie tras oraz kalkuluje ich koszty. Przeznaczona dla ruchu ciężarowego.
arrow
product-8 product-8-hover
mSPEED
Aplikacja mobilna dla kierowcy, która zapewnia nadzór nad procesem dostawy w czasie rzeczywistym.
arrow
product-9 product-9-hover
eSPEED
Platforma internetowa służąca do komunikacji użytkowników systemu SPEED z ich otoczeniem biznesowym.
arrow
product-7 product-7-hover
OptiPlaner
Usprawnia i automatyzuje proces planowania tras i załadunków.
arrow
Kontakt

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Interlan sp.z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kłosowej 6. Będziemy przetwarzali Twoje dane osobowe w celu udzielenia odpowiedzi i prowadzenia korespondencji w związku z przesłanym zapytanie w ramach formularza kontaktowego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności. * _