Dotacje unijne dla interLAN

Natalia Młyńczak
01 września 2018

 
Projekt jest dofinansowany z Funduszy Europejskich, a jego celem jest wzmocnienie konkurencyjności i innowacyjności przedsiębiorstwa w wyniku opracowania w toku prac B+R, do końca 2021 r. kluczowych elementów technologicznych systemu InterLAN SPEED drugiej generacji.

Cel zostanie osiągnięty poprzez realizację zadań:

 • Opracowania struktury bazy danych wraz programem zapytań.
 • Utworzenia podstaw struktury informatycznej dla systemu InterLAN SPEED drugiej generacji.
 • Utworzenia algorytmu optymalizującego koszt transportu.
 • Opracowania najbardziej złożonych modułów systemu InterLAN SPEED drugiej generacji, które będą zasilać danymi algorytm optymalizacyjny.

Projekt jest realizowany w ramach Osi Priorytetowej 1 „Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka) , Działanie 1.2 „Wzmocnienie potencjału innowacyjnego przedsiębiorstw Wielkopolski” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020

Wartość projektu: 2 721 996,00 PLN

Dofinansowanie projektu: 1 788 484,00 PLN

Wróć do listy wpisów

  Chcesz wiedzieć więcej?
  Zadaj nam dowolne pytanie. Wypełnij formularz, by skontaktować się z jednym z naszych specjalistów
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności.
  Administratorem danych osobowych jest Interlan sp.z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kłosowej 6. Będziemy przetwarzali Twoje dane osobowe w celu udzielenia odpowiedzi/prowadzenia korespondencji w związku z przesłanym zapytanie w ramach formularza kontaktowego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności .*