interLAN Diamentem Forbesa 2021

Katarzyna Grzelak
11 lutego 2021

Firma interLAN jest laureatem rankingu Diamentów Forbesa 2021.

Oznacza to, że kolejny rok z rzędu jesteśmy w gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw, które cechuje wysoka wiarygodność i które osiągnęły bardzo dobre wyniki finansowe. Wyróżnienie przyjmujemy z radością i dumą. Wszystkim laureatom gratulujemy!

Rok 2020 stanowił wyzwanie dla wielu przedsiębiorstw, również dla nas. Owartość na zmiany, elastyczność i zgrany zespół sprawiły, że nie zwolniliśmy tempa rozwoju. Wyróżnienie w rankingu Forbesa tylko potwierdza, że obraliśmy dobrą strategię i cały czas podążamy we właściwym kierunku.

Wróć do listy wpisów

    Chcesz wiedzieć więcej?
    Zadaj nam dowolne pytanie. Wypełnij formularz, by skontaktować się z jednym z naszych specjalistów
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności.
    Administratorem danych osobowych jest Interlan sp.z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kłosowej 6. Będziemy przetwarzali Twoje dane osobowe w celu udzielenia odpowiedzi/prowadzenia korespondencji w związku z przesłanym zapytanie w ramach formularza kontaktowego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności .*