Nauka i Biznes – wspólne wyzwania

W zmieniającym się świecie przedsiębiorcy potrzebują nowych modeli biznesowych i strategii oraz unikatowych zasobów, które pozwoliłyby na budowanie przewagi nad konkurencją. Celem konferencji „Nauka i Biznes – wspólne wyzwania„,  jest tworzenie wspólnej platformy (B2B & S2B) łączącej naukę z biznesem, a co za tym idzie integrującej przedstawicieli środowisk nauki i biznesu.

W tym roku interLAN miał zaszczyt zostać partnerem wydarzenia.

Podczas konferencji przedstawiliśmy projekt obejmujący badania nad optymalizacją struktury bazy danych i algorytmów planowania dostaw w TMS interLAN SPEED.

Badania nad algorytmami planowania w systemie SPEED opracował Przemysław Wesołek.

Wróć do listy wpisów

    Chcesz wiedzieć więcej?
    Zadaj nam dowolne pytanie. Wypełnij formularz, by skontaktować się z jednym z naszych specjalistów
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności.
    Administratorem danych osobowych jest Interlan sp.z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kłosowej 6. Będziemy przetwarzali Twoje dane osobowe w celu udzielenia odpowiedzi/prowadzenia korespondencji w związku z przesłanym zapytanie w ramach formularza kontaktowego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności .*