interLAN SPEED - Samouczek Video

interLAN SPEED to program wspomagajacy zarządzanie firmą transportowo-spedycyjną i logistyczną. Na rozwiązanie interLAN SPEED składa się kilka zintegrowanych aplikacji pracujących na jednej bazie danych oraz zapewniających kompleksową obsługę firm z branży TSL. Program charakteryzuje się otwartą oraz modułową budową, umożliwiającą dobór funkcjonalności i ich rozbudowę w miarę rosnących potrzeb przedsiębiorstwa.

Przedstawiamy Państwu materiały filmowe prezentujące program interLAN SPEED w obszarze podstawowych procesów zachodzących w firmie transportowo spedcyjnej. Zaprezentowane filmy poprowadzą Państwa przez szereg funkcjonalności systemu interLAN SPEED począwszy od konfiguracji poprzez tworzenie zleceń, zarządzanie taborem, rozliczenia i finanse po raporty.

Ze względu na olbrzymi zakres funkcjonalny systemu nie mogliśmy przedstawić Państwu w postaci filmów jego pełnych możliwości. Zachęcamy jednak do kontaktu z nami w celu umówienia się na spotkanie, podczas którego zaprezentujemy program interLAN SPEED w kontekście Państwo konkretnych potrzeb - tel. 61 827 39 00; email: biuro@interlan.pl