Webinar: Jak wdrożyć zintegrowany TMS z telematyką

Natalia Młyńczak
20 września 2022 1 min.

Wdrożenie oprogramowania klasy Transportation Management System zintegrowanego z telematyką składa się z instalacji i konfiguracji programu w firmie transportowej, spedycyjnej czy logistycznej oraz na przygotowaniu przyszłych użytkowników systemu do optymalnego korzystania z nowych narzędzi.

Z pewnością powiedzieć można, że proces wdrożenia realizowany w całości przez profesjonalnego dostawcę rozwiązań klasy TMS i telematyki, gwarantuje nabywcy maksymalne czerpanie profitów z potencjału i dostępnych funkcji zakupionej wersji programu.

Nie jest to jednak proces ani łatwy, ani krótkotrwały – wymaga nakładu pracy po obu stronach, czasu i zaangażowania. Warto więc wiedzieć, w jaki sposób przygotować się do wdrożenia i na czym skupić się podczas jego realizacji.

W piątek, 30 września br. o godz. 10:00, zapraszamy na bezpłatny webinar pt. Jak to zrobić „z głową”? – poradnik dla firm jak wybrać i wdrożyć zintegrowany system TMS z telematyką

Podczas webinaru powiemy:

 • kiedy jest odpowiedni moment na inwestycję w rozwój systemów IT
 • jak dobrać system odpowiadający Twoim potrzebom
 • jak wdrożyć optymalne rozwiązanie i na co zwrócić uwagę
 • jakich błędów nie popełniać

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji!

Organizatorzy: Portal TRANS.iNFO

Partnerzy wydarzenia: interLAN, ZF

Wróć do listy wpisów

  Chcesz wiedzieć więcej?
  Zadaj nam dowolne pytanie. Wypełnij formularz, by skontaktować się z jednym z naszych specjalistów
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności.
  Administratorem danych osobowych jest Interlan sp.z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kłosowej 6. Będziemy przetwarzali Twoje dane osobowe w celu udzielenia odpowiedzi/prowadzenia korespondencji w związku z przesłanym zapytanie w ramach formularza kontaktowego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności .*