Dlaczego interLAN

Specjalizujemy się w automatyzacji pracy i przyspieszaniu procesów. Wspieramy codzienną działalność przedsiębiorstw z branży TSL dostarczając kompleksowe oprogramowanie IT oraz gwarantując serwis i szeroki zakres usług.

Rozwiązania szyte na miarę

Uważnie wsłuchujemy się w głos naszych klientów. Od ponad 10 lat na bieżąco śledzimy trendy w branży TSL. Rozwijamy produkty z myślą o zmieniających się potrzebach rynku. Nasze rozwiązania tworzymy tak, aby:

 

  • pomagały w organizacji pracy zarówno największych przedsiębiorstw, jak i małych oraz średnich firm,
  • zapewniały łatwość obsługi i działania,
  • automatyzowały pracę wszędzie tam, gdzie to możliwe,
  • pozostawały elastyczne i proste w rozbudowie, gdy wzrosną Twoje potrzeby.

Warto postawić na solidnego partnera

W biznesie cenimy zaufanie. Wiemy, że stabilny partner pomaga budować przewagę konkurencyjną. Wartością są dla nas długotrwałe i dobre relacje – pielęgnujemy je zarówno wśród pracowników, jak i z naszymi klientami.

DOŚWIADCZENIE

Mierzymy ilością wdrożeń i nowatorskich rozwiązań docenionych w branży TSL. Zobowiązuje i motywuje nas 20 lat obecności na rynku IT

PARTNERSTWO

Umiejętność słuchania i odpowiadania na potrzeby klientów budują naszą przewagę

SPECJALIZACJA

Od ponad 15 lat tworzymy oprogramowanie klasy TMS dedykowane firmom transportowo-spedycyjnym i logistycznym

ELASTYCZNOŚĆ

Zachowujemy indywidualne podejście oraz otwartość na zmieniające się oczekiwania klientów

Bezpieczeństwo danych jest dla nas priorytetem

Program interLAN SPEED wyposażony został w mechanizmy, które chronią Twoją bazę. Ponadto tak przygotowaliśmy system, byś samodzielnie nadawał właściwe uprawnienia użytkownikom i decydował o dostępie do wybranych danych.

Gwarantowany poziom usług

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że na lojalność klienta należy zapracować. Podejmując współpracę z interLAN otrzymujesz profesjonalne usługi wsparcia przed i posprzedażowego. Pozwoli to Twojej firmie na wprowadzenie wysokich standardów we współpracy z kontrahentami.

Przyspieszamy procesy analityczne

Mierzymy się z faktem, że w branży TSL praca „w biegu” stała się standardem. Analiza szeregu danych nie jest łatwa i wymaga czasu, którego ciągle jest za mało. Pracując z systemami interLAN, masz dostęp do narzędzi, które umożliwią szybkie przygotowanie raportów i analiz. Pomogą też w podjęciu trafnych decyzji biznesowych.

Pomagamy ograniczać koszty

Zwracamy uwagę na wydajność pracy i jej koszty. Szybkość i skuteczność reakcji na zmieniającą się sytuację jest dzisiaj w cenie. A inteligentne i efektywne zarządzanie zasobami pozwala na redukcję kosztów. Kontrola, jaką nad przebiegiem wielu procesów operacyjnych i administracyjnych umożliwia nasz system sprawi, że zaczniesz oszczędzać.

Tworzymy, aby usprawniać

Wiemy, jak ważna jest niezawodność narzędzi, z których korzystasz na co dzień. Nieustannie rozwijamy system interLAN SPEED. Odkryj szereg ułatwień, jakie przygotowaliśmy w naszym systemie. Poznaj nasze produkty i wybierz rozwiązanie optymalne dla siebie.