Oferta

System interLAN SPEED powstał, by wesprzeć firmy transportowe i spedycyjne w zarządzaniu prowadzoną działalnością. Jego głównym zadaniem jest zwiększanie efektywności procesów biznesowych. Swoją funkcję spełnia w ponad 900 małych i dużych przedsiębiorstwach. Modułowa budowa oraz szerokie możliwości konfiguracji sprawiają, że system spełnia oczekiwania małych, średnich, jak i dużych firm, które wymagają indywidualnego podejścia. Poznaj jego możliwości i wybierz moduły optymalne dla siebie.

interLAN SPEED Spedycja i transport FTL

To nowoczesne rozwiązanie klasy TMS pozwalające na pełną obsługę działalności transportowo-spedycyjnej. Korzystając z modułu całopojazdowego z łatwością oszacujesz rentowność zlecenia i szczegółowo zaplanujesz jego realizację. 

więcej

interLAN SPEED Dyspozytor

Moduł Dyspozytor to rozwiązanie, które pozwoli ograniczyć puste przebiegi, kontrolować korytarz, usprawnić komunikację z kierowcami, zredukować koszty transportu i podnieść efektywność Twojej pracy.

więcej

interLAN SPEED Drobnica i dystrybucja

To wyspecjalizowany system, który wspiera firmy w obsłudze przesyłek w ruchu krajowym i międzynarodowym, z uwzględnieniem magazynów typu cross-dock.

więcej

interLAN SPEED Spedycja morska i lotnicza

W module spedycji morskiej obsłużysz ładunki całokontenerowe oraz przesyłki drobnicowe w powiązaniu ze spedycją drogową. Wybierając nasze rozwiązanie znacznie przyspieszysz i uspranisz proces obsługi klienta. 

więcej

interLAN mSPEED

Aplikacja mobilna mSPEED służy kontekstowej komunikacji spedytora z kierowcą w zakresie realizowanych zleceń. To idealne rozwiązanie dla operatorów logistycznych, sieci drobnicowych oraz firm spedycyjnych dla których kluczowe jest pełne panowanie nad procesem dostawy.

więcej

interLAN eSPEED

Aplikacja internetowa, której celem jest skomunikowanie użytkowników systemu interLAN SPEED z ich otoczeniem biznesowym. Z poziomu eSPEEDa będziesz mieć kontakt z klientem w obszarze ofert, zleceń i rozliczeń.

więcej

interLAN SPEED Logistyka przedsiębiorstw

Wyspecjalizowany system, który wspiera producentów w usprawnieniu logistyki krajowej i międzynarodowej. 

więcej

interLAN SPEED OptiPlaner

To narzędzie wspierające i automatyzujące pracę planisty. Moduł optymalizacji za pomocą jednego kliknięcia pomoże Ci efektywnie zaplanować trasy i załadunki, zbudować jednostkę logistyczną oraz stworzyć harmonogram dostaw.

więcej

interLAN SPEED Warsztat

Moduł Warsztat jest dedykowany firmom prowadzącm serwis pojazdów samochodowych. Umożliwia zarówno rozliczenie napraw własnego taboru, obsługę klientów zewnętrznych jak również rozliczenia pracowników warsztatu.

więcej

interLAN Cło i intraSTAT

Z oprogramowania celnego interLAN korzysta kilkaset firm. System pojawił się na rynku w 1991 r.  Jego użytkownikami są producenci, importerzy i eksporterzy oraz agencje celne.

więcej

Możesz liczyć na nasze wsparcie

Stawiamy na kompleksową obsługę Klientów. Decydując się na inwestycję w rozwiązania interLAN, otrzymujesz możliwość skorzystania z szerokiego zakresu wsparcia bezpośredniego.

Analiza przedwdrożeniowa
Stanowi ważny etap przygotowania do wdrożenia. Dotyczy dużych firm, u których wdrożenie ma kompleksowy charakter i obejmuje integrację z systemami zewnętrznymi. Kluczowa rolę ze strony interLAN odgrywa zespół wdrożeniowców, który analizuje specyfikę działalności firmy, przeprowadza przegląd procesów oraz pełni funkcję doradczą.

Wdrożenie
Obejmuje instalację i konfigurację oraz szkolenie z obsługi programu. Polecamy każdej firmie, która dąży do maksymalnego wykorzystania możliwości zakupionej wersji programu. Usługa konfiguracji zapewnia przygotowanie systemu do pracy pod kątem różnych wymagań. Szkolenie przyśpiesza pełne korzystanie z możliwości systemu.

Opieka Autorska
Całoroczne wsparcie techniczne, mające na celu utrzymanie ciągłości pracy systemu. Umowa Opieki Autorskiej świadczona przez firmę zapewnia pomoc serwisową w formie telefonicznej, mailowej i zdalnej w godzinach pracy interLAN: 8.00 - 20.00 (pn. - pt.). Ponadto gwarantuje dostęp do aktualnych wersji programów interLAN.

Gotowość Serwisu
Usługa ponadstandardowa. Świadczona jest Klientom, u których wymagania dotyczące wsparcia serwisowego wykraczają poza Opiekę Autorską. Konsultacje i wsparcie techniczne w tym przypadku mogą być realizowane w trybie 24/7/365.

Audyt
Realizowany jest u Klientów, którzy korzystają z systemu SPEED od pewnego czasu i dążą do dalszego rozwoju. Audyt polega na sprawdzeniu, w jakim stopniu system jest wykorzystywany w odniesieniu do jego możliwości. Ma również na celu wskazanie jak można zoptymalizować i zautomatyzować bieżącą pracę.

Dzierżawa oprogramowania
Umożliwia korzystanie z oprogramowania interLAN na zasadach abonamentu bez konieczności zakupu licencji.

Integracja z systemami zewnętrznymi
Usługa skomunikowania systemu SPEED z wybranymi systemami finansowo-księgowymi, giełdami ładunków, systemami GPS i aplikacjami mapowymi. Integracja z rozwiązaniami własnymi Klienta lub mniej popularnym oprogramowaniem dostępnym na rynku wymaga indywidualnego podejścia.
Zaufali nam