O nas

Od ponad 10 lat pomagamy firmom z branży transportowej, spedycyjnej i logistycznej zwiększać efektywność procesów biznesowych, dostarczając im zaawansowany system klasy TMS interLAN SPEED.

interLAN to ludzie. Integrują nas projekty i wspólne cele. Pracujemy z pasją. Tworzymy stabilny zespół specjalistów. Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję Klienta. Możesz na nas liczyć na każdym etapie współpracy. Począwszy od zakupu, poprzez wdrożenie, aż po zapewnienie opieki posprzedażowej.

  • rodzinna atmosfera

Budują ją życzliwość i otwartość. Kadrę tworzy kilka pokoleń. Zespół stale się rozrasta. Chętnie sobie pomagamy. Przyjazne podejście cenimy również w kontaktach z Klientami.

  • wzajemne zaufanie

Lubimy się i staramy nie zawodzić. Dalekie są nam sztywne reguły pracy korporacyjnej. Rozmawiamy ze sobą. Wiemy też, jak ważna jest rola zaufania w relacjach biznesowych.

  • kreatywność

Czujemy głód wiedzy i przyjemność odkrywania. Obserwujemy trendy. Niekiedy przecieramy szlaki. Rozważnie, ale z odwagą wyznaczamy cele strategiczne. Czujemy głód wiedzy i przyjemność odkrywania. Obserwujemy trendy. Niekiedy przecieramy szlaki. Rozważnie, ale z odwagą wyznaczamy cele strategiczne.

  • specjalizacja

Naszym kwalifikacjom i wiedzy eksperckiej towarzyszy zawsze pełne zaangażowanie w projekty. Szkolimy się. Kompetencje zespołu wzbogacają też doświadczenia zdobywane w praktyce.

Nasi Klienci i Partnerzy w biznesie

Wiemy, jak ważna jest elastyczność, indywidualne traktowanie oraz partnerstwo we współpracy. Cieszy nas, gdy Klienci podzielają takie podejście. A udzielane nam rekomendacje, owocują nowymi kontaktami. Z partnerami biznesowymi wzajemnie się dopełniamy. Doceniamy efekt synergii, który wynika z partnerstwa technologicznego, wymiany doświadczeń i integracji oferowanych produktów.