Działamy, aby usprawniać

Od ponad 10 lat pomagamy firmom z branży transportowej, spedycyjnej i logistycznej zwiększać efektywność procesów biznesowych, dostarczając im zaawansowany system klasy TMS interLAN SPEED. 

interLAN to ludzie. Integrują nas projekty i wspólne cele. Pracujemy z pasją. Tworzymy stabilny zespół specjalistów. Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję Klienta. Możesz na nas liczyć na każdym etapie współpracy. Począwszy od zakupu, poprzez wdrożenie, aż po zapewnienie opieki posprzedażowej.
Dział rozwoju interLAN
Dział sprzedaży interLAN
Dział marketingu interLAN

rodzinna atmosfera

Budują ją życzliwość i otwartość. Kadrę tworzy kilka pokoleń. Zespół stale się rozrasta. Chętnie sobie pomagamy. Przyjazne podejście cenimy również w kontaktach z Klientami. 

wzajemne zaufanie

Lubimy się i staramy nie zawodzić. Dalekie są nam sztywne reguły pracy korporacyjnej. Rozmawiamy ze sobą. Wiemy też,  jak ważna jest rola zaufania w relacjach biznesowych.

kreatywność

Czujemy głód wiedzy i przyjemność odkrywania. Obserwujemy trendy. Niekiedy przecieramy szlaki.  Rozważnie, ale z odwagą wyznaczamy cele strategiczne.

specjalizacja 

Naszym kwalifikacjom i wiedzy eksperckiej towarzyszy zawsze pełne zaangażowanie w projekty. Szkolimy się. Kompetencje zespołu wzbogacają też doświadczenia zdobywane w praktyce. 

Nasi Klienci i Partnerzy w biznesie

Wiemy, jak ważna jest elastyczność, indywidualne traktowanie oraz partnerstwo we współpracy. Cieszy nas, gdy Klienci podzielają takie podejście. A udzielane nam rekomendacje, owocują nowymi kontaktami. Z partnerami biznesowymi wzajemnie się dopełniamy. Doceniamy efekt synergii, który wynika z partnerstwa technologicznego, wymiany doświadczeń i integracji oferowanych produktów.Dowiedz się więcej

Dlaczego interLAN System SPEED

DO GÓRY