Aktualności

06 maja 2021
Webinar: Działaj jak cyfrowa spedycja dzięki integracji interLAN SPEED i Trans.eu.
Jak wiele korzyści niesie integracja oraz jak wykorzystać potencjał i stać się cyfrową spedycją, opowiedzą nasi eksperci podczas darmowego webinaru. Zapraszamy!
15 kwietnia 2021
Zadbaj o bezpieczeństwo bazy danych i programu interLAN SPEED
Bezpieczeństwo bazy danych i programu TMS w dużej mierze zależy od Ciebie. Sprawdź, co możesz zrobić, by efektywnie chronić swoje dane.
31 marca 2021
Integracja interLAN SPEED z telematyką Trust&Truck
Z przyjemnością informujemy, że zrealizowaliśmy kolejny projekt interfejsu do systemu telematycznego. Zintegrowaliśmy system interLAN SPEED i aplikację mobilną mSPEED z rozwiązaniem Trust&Truck firmy Ruptela.  
11 marca 2021
Opieka Autorska – na co możesz liczyć?
Pomoc techniczna i aktualizacje oprogramowania – tak definiowana jest Opieka Autorska systemu informatycznego. Co jednak dokładnie zawiera i jakie profity czerpią użytkownicy TMS, którzy z niej korzystają. Sprawdź…
04 marca 2021
Dlaczego potrzebujesz analizy przedwdrożeniowej?
Od czego zacząłbyś wdrożenie systemu TMS w swojej firmie? Znamy odpowiedź, bo wdrożeniami zajmujemy się od ponad 15 lat. Pierwszy ruch to analiza przedwdrożeniowa – sprawdź, dlaczego jej potrzebujesz.
03 marca 2021
Integracja systemu TMS i platformy logistycznej na przykładzie partnerstwa interLAN i Trans.eu.
Odpowiedzią na automatyzację procesów w branży TSL jest m.in. korzystanie ze zintegrowanych rozwiązań. Dowiedz się, jakie zalety Twojemu biznesowi przyniesie intergracja oprogramowania interLAN SPEED z Platformą Trans.eu.
15 lutego 2021
Siła integracji systemu TMS z telematyką
Korzystanie ze zintegrowanych rozwiązań ma dużą wartość i podnosi konkurencyjność firm na niezwykle dziś wymagającym rynku dostawców usług transportowych – dowiedz się więcej o sile integracji TMS z telematyką.
11 lutego 2021
interLAN Diamentem Forbesa 2021
Firma interLAN kolejny rok z rzędu została laureatem rankingu Diamenty Forbesa.
10 lutego 2021
Zobacz film „10 kroków wyboru systemu TMS”
10 kroków w procesie wyboru systemu TMS – obejrzyj film i poznaj ścieżkę postępowania decyzyjnego przy zakupie systemu do zarządania transportem
21 grudnia 2020
Coraz bliżej Święta
W tym przedświątecznym czasie oraz na Nowy 2021 Rok!
26 listopada 2020
1+1=11, czyli o sile integracji systemu TMS i telematyki
3 grudnia, w czwartek, zapraszamy na webinar dotyczący integracji systemu TMS i telematyki, na przykładzie rozwiązań interLAN i Transics.
25 listopada 2020
BLACK FRIDAY i CYBER MONDAY – weekend okazji w interLAN
W dniach 27 – 30 listopada 2020 r. trwa weekend okazji w interLAN! Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty uwzględniającej 50% rabat na zakup licencji systemu TMS interLAN SPEED i systemu celnego interLAN.