Aktualności

21 grudnia 2020
Coraz bliżej Święta
W tym przedświątecznym czasie oraz na Nowy 2021 Rok!
26 listopada 2020
1+1=11, czyli o sile integracji systemu TMS i telematyki
3 grudnia, w czwartek, zapraszamy na webinar dotyczący integracji systemu TMS i telematyki, na przykładzie rozwiązań interLAN i Transics.
25 listopada 2020
BLACK FRIDAY i CYBER MONDAY – weekend okazji w interLAN
W dniach 27 – 30 listopada 2020 r. trwa weekend okazji w interLAN! Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty uwzględniającej 50% rabat na zakup licencji systemu TMS interLAN SPEED i systemu celnego interLAN.
02 listopada 2020
Transportation Management System w logistyce!
Każdy praktyk zajmujący się na co dzień logistyką, zwłaszcza usługową, wie że TMS w logistyce transportu jest narzędziem tak samo niezastąpionym, jak ERP w zarządzaniu produkcją. System informatyczny jest narzędziem usprawniającym wykonywanie codziennych obowiązków, a niejednokrotnie stanowi o przewadze konkurencyjnej przedsiębiorstwa.
30 września 2020
Morze możliwości pośród systemów TMS – poradnik w 10 krokach
Każdy lubi zakupy, które się opłacają i inwestycje, na których zwrot nie trzeba długo czekać. Czy do takich należy zakup systemu TMS? Jak znaleźć najlepszy system i wybrać optymalnego dostawcę pośród licznych ofert?
22 września 2020
interLAN SPEED – zapraszamy do aktualizacji
Dzisiaj publikujemy nowe wersje programów interLAN. Jak zwykle pojawiają się w nich nowości i udoskonalenia.
07 września 2020
Transport Manager Meeting
Jak postępować, by zminimalizować ryzyko popełnienia błędu, a w rezultacie wybrać oprogramowanie, które realnie wzmocni pozycję firmy na rynku TSL? O tym opowiemy podczas wydarzenia Transport Manager Meeting w Poznaniu. Zapraszamy do udziału!
06 maja 2020
Popraw płynność finansową firmy
Drodzy Klienci, przedstawiamy kilka rozwiązań w systemie interLAN SPEED, które pozwalają na szybkie wdrożenie i sprawne zastosowanie w praktyce, przy – jednocześnie – możliwie niskich nakładach finansowych.
01 marca 2020
COVID-19 Ważny komunikat
Rozpoczęliśmy pracę w systemie zdalnym. Jesteśmy dla Państwa dostępni w trybie kontaktu telefonicznego, mailowego, przez TeamViewer oraz przez platformę Mantis. Mamy nadzieję, że przyjęty model pracy przyjmą Państwo ze zrozumieniem i okaże się efektywny.
04 grudnia 2019
Mapa Here w interLAN SPEED
W działalności spedycyjnej kluczowy jest czas udzielenia odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Do szybkiej i prawidłowej realizacji tego zadania niezbędna jest profesjonalna, dedykowana dla ruchu ciężarowego, mapa.
25 września 2019
Konferencja Advanced Supply Chain
Z przyjemnością wzięliśmy udział w kolejnej edycji konferencji Advanced Supply Chain, podczas której mieliśmy możliwość uczestniczenia w dyskusji na temat zastosowaniom najnowszych technologii w branży logistycznej.
06 września 2019
Szkolenia wewnętrzne interLAN
Nowy sezon powakacyjny rozpoczęliśmy mocnym akcentem. Z początkiem września, przez trzy dni, szkolił się cały nasz zespół – w Poznaniu spotkali się pracownicy z Wielkopolski i oddziałów zamiejscowych – Warszawy, Gdańska, Łodzi, Katowic, Kalisza i Gorzowa Wielkopolskiego, słowem pełny interLANowy skład.