Aktualności

15 września 2021
Dołącz do Działu Serwisu w interLAN!
Poszukujemy kandydatów na stanowisko SPECJALISTA ds. serwisu oprogramowania. Zapraszamy do kontaktu z nami!
14 września 2021
Optymalizacja planowania z pomocą systemu TMS
Jak osiągnąć skokowy wzrost rentowności działalności transportowej dzięki efektywnemu planowaniu? O narzędziach IT, które odpowiednio używane stają się trampoliną dla wzrostu firmy.
15 lipca 2021
Z jakich narzędzi korzystać, by podnieść efektywność procesu transportowego?
Integracja systemów do zarządzania transportem i telematycznego oraz mapy cyfrowej, wynosi automatyzację procesów w firmie na wysoki poziom. Sprawdź, co oznacza to w praktyce.
06 maja 2021
Webinar: Działaj jak cyfrowa spedycja dzięki integracji interLAN SPEED i Trans.eu.
Jak wiele korzyści niesie integracja oraz jak wykorzystać potencjał i stać się cyfrową spedycją, opowiedzą nasi eksperci podczas darmowego webinaru. Zapraszamy!
15 kwietnia 2021
Zadbaj o bezpieczeństwo bazy danych i programu interLAN SPEED
Bezpieczeństwo bazy danych i programu TMS w dużej mierze zależy od Ciebie. Sprawdź, co możesz zrobić, by efektywnie chronić swoje dane.
31 marca 2021
Integracja interLAN SPEED z telematyką Trust&Truck
Z przyjemnością informujemy, że zrealizowaliśmy kolejny projekt interfejsu do systemu telematycznego. Zintegrowaliśmy system interLAN SPEED i aplikację mobilną mSPEED z rozwiązaniem Trust&Truck firmy Ruptela.  
11 marca 2021
Opieka Autorska – na co możesz liczyć?
Pomoc techniczna i aktualizacje oprogramowania – tak definiowana jest Opieka Autorska systemu informatycznego. Co jednak dokładnie zawiera i jakie profity czerpią użytkownicy TMS, którzy z niej korzystają. Sprawdź…
04 marca 2021
Dlaczego potrzebujesz analizy przedwdrożeniowej?
Od czego zacząłbyś wdrożenie systemu TMS w swojej firmie? Znamy odpowiedź, bo wdrożeniami zajmujemy się od ponad 15 lat. Pierwszy ruch to analiza przedwdrożeniowa – sprawdź, dlaczego jej potrzebujesz.
03 marca 2021
Integracja systemu TMS i platformy logistycznej na przykładzie partnerstwa interLAN i Trans.eu.
Odpowiedzią na automatyzację procesów w branży TSL jest m.in. korzystanie ze zintegrowanych rozwiązań. Dowiedz się, jakie zalety Twojemu biznesowi przyniesie intergracja oprogramowania interLAN SPEED z Platformą Trans.eu.
15 lutego 2021
Siła integracji systemu TMS z telematyką
Korzystanie ze zintegrowanych rozwiązań ma dużą wartość i podnosi konkurencyjność firm na niezwykle dziś wymagającym rynku dostawców usług transportowych – dowiedz się więcej o sile integracji TMS z telematyką.
11 lutego 2021
interLAN Diamentem Forbesa 2021
Firma interLAN kolejny rok z rzędu została laureatem rankingu Diamenty Forbesa.
10 lutego 2021
Zobacz film „10 kroków wyboru systemu TMS”
10 kroków w procesie wyboru systemu TMS – obejrzyj film i poznaj ścieżkę postępowania decyzyjnego przy zakupie systemu do zarządania transportem