Usprawniamy obsługę dokumentów 

Z interLAN SPEED usprawnisz proces skanowania i wysyłki dokumentów transportowych. Zautomatyzujesz w ten sposób swoją pracę. Aby korzystać z tej funkcji systemu: 
    • Przygotuj dokumenty
     Dla wszystkich dokumentów transportowych, które trafiają do Książki odbiorczej w programie SPEED, należy z poziomu Listy zleceń wydrukować etykiety z kodami kreskowymi. Następnie każdą pierwszą stronę dokumentów dotyczących danego zlecenia trzeba okleić odpowiednią etykietą. 
     • Użyj skanera
      Zebrane, oklejone dokumenty należy zeskanować i zapisać na dysku w odrębnych plikach. Przez wybranie w SPEED funkcji Wczytaj załączniki następuje automatyczny import dokumentów do programu. System SPEED sam odczytuje kod kreskowy i przyporządkowuje dokument pod właściwe zlecenie. W ramach jednego zlecenia transportowego powstaje w ten sposób jeden plik pdf. Automatyczne podpięcie skanów pod zlecenie aktualizuje status skompletowania dokumentów. 
      • Wyślij komplet dokumentów
       Skompletowane dokumenty transportowe w sposób automatyczny załączone zostają do maila z wystawioną w systemie eFakturą dla właściwego odbiorcy. 

      Artykuły z tej kategorii

      interLAN SPEED a RODO

      DO GÓRY