Usprawniamy obsługę dokumentów

Z interLAN SPEED usprawnisz proces skanowania i wysyłki dokumentów transportowych. Zautomatyzujesz w ten sposób swoją pracę. Aby korzystać z tej funkcji systemu:


Przygotuj dokumenty

Dla wszystkich dokumentów transportowych, które trafiają do Książki odbiorczej w programie SPEED, należy z poziomu Listy zleceń wydrukować etykiety z kodami kreskowymi. Następnie każdą pierwszą stronę dokumentów dotyczących danego zlecenia trzeba okleić odpowiednią etykietą.


Użyj skanera

Zebrane, oklejone dokumenty należy zeskanować i zapisać na dysku w odrębnych plikach. Przez wybranie w SPEED funkcji Wczytaj załączniki następuje automatyczny import dokumentów do programu. System SPEED sam odczytuje kod kreskowy i przyporządkowuje dokument pod właściwe zlecenie. W ramach jednego zlecenia transportowego powstaje w ten sposób jeden plik pdf. Automatyczne podpięcie skanów pod zlecenie aktualizuje status skompletowania dokumentów.


Wyślij komplet dokumentów

Skompletowane dokumenty transportowe w sposób automatyczny załączone zostają do maila z wystawioną w systemie eFakturą dla właściwego odbiorcy.

Zaufali nam