Już jest! Komunikacja interLAN SPEED - TimoCom

 

Integracja systemu interLAN SPEED z giełdą ofert TimoCom stała się faktem. Partnerstwo pomiędzy firmami zaowocowało bardzo użyteczną funkcjonalnością, która pozwala użytkownikom systemu interLAN SPEED na automatyczne wysyłanie zleceń na platformę transportową TimoCom.
Spółka TimoCom, dostawca międzynarodowej giełdy ofert transportowych TC Truck&Cargo® rozpoczęła współpracę z firmą interLAN, czołowym polskim producentem oprogramowania klasy TMS. Dla użytkowników obu rozwiązań oznacza to koniec podwójnego wpisywania danych dotyczących oferowanych frachtów i wolnych pojazdów. Od teraz każdy spedytor wprowadzający zlecenie do systemu interLAN SPEED ma możliwość skorzystania z automatycznego eksportu danych bezpośrednio na platformę TimoCom.
Celem integracji obu rozwiązań było usprawnienie oraz zautomatyzowanie przepływu informacji pomiędzy systemami. Redukcja czasu związanego z podwójnym wprowadzaniem tych samych danych, podniesienie jakości obsługi klientów oraz wzrost wydajności i organizacji pracy to podstawowe korzyści wynikające z integracji.
„W ostatnim czasie przeprowadziliśmy badania wśród użytkowników systemu interLAN SPEED odnośnie zapotrzebowania na nowe moduły, które mogą usprawnić codzienną pracę. Okazało się, że komunikacja z giełdami ofert to jedna z najbardziej wyczekiwanych funkcjonalności. W efekcie podjętej współpracy z firmą TimoCom powstał moduł, którego celem jest zautomatyzowanie wprowadzania danych do obu systemów. To dopiero początek prac. Liczymy na to, że interfejs będzie rozwijany, a w przyszłości umożliwi dwukierunkową komunikację pomiędzy naszymi rozwiązaniami”- podkreśla Patryk Grzelak, dyrektor zarządzający interLAN.

Zaufali nam